Угода або як переоформити автомобіль з пробігом

Покупка авто з пробігом – це довгий процес і коли вже здавалось знайшли хороший варіант, залишається відкритим питання переоформлення автомобіля.

На даний час можливі два варіанти перереєстрації транспортного засобу на нового власника. Спадщину, дарування, доручення та нотаріальний договір купівлі-продажуне беремо до уваги. Такі процеси, зазвичай, проходять між родичами, а з договору потрібно платити мито, тому він не популярний.

Договір купівлі-продажу в торгуючій організації

І так перший варіант це – договір купівлі-продажу в торгуючій організації – в народі БІРЖА. Перехід права власності відбувається на підставі договору купівлі-продажу підписаного між продавцем та покупцем і завізованим торгуючою організацією з зазначенням вартості авто згідно з усною домовленістю або експертною оцінкою.

Даний варіант угоди популярний в таких випадках:

 • в покупця номери на платному зберіганні в іншому Сервісному центрі або іншому регіоні;
 • вантажні авто, які потребують експертної оцінки вартості та сплати податків від вартості;
 • в продавця НЕ перший продаж легкового авто або мотоцикла в цьому календарному році і знову ж таки потрібна експертна оцінка вартості транспортного засобу для сплати податків від оціночної вартості.

АЛЕ після підписання договору купівлі-продажу в торгуючій організації, покупець повинен в 10-ти денний термін звернутися в Сервісний центр МВС та зареєструвати транспортний засіб на своє ім’я. До того часу авто залишається зареєстрованим на продавця та можливі штрафи або заборони на продавця, що унеможливить реєстрацію авто.

Рекомендуємо бути уважними і ретельно перевіряти документи, авто та продавця на арешти, заборони, обтяження і тд.

Перереєстрація транспортного засобу на нового власника за договором купівлі-продажу

Другий варіант- це пряма перереєстрація в Сервісному центрі МВС. Перехід права власності відбувається на підставі договору купівлі-продажу підписаного між продавцем та покупцем та завізованим адміністратором СЦ, зазначається договірна вартість транспортного засобу.

Даний варіант угоди ми настійливо рекомендуємо.

Як відбувається пряма перереєстрація автомобіля?

 1. Записатися в електрону чергу до Сервісного центру МВС на сайті ГСЦ
  Найпростіше це зробити через ідентифікацію вашого банку:
 2. Обрати Сервісний центр, тип операції та дату і час
 3. Отримати талон електронної черги з номером, датою та часом відвідування.

  Важливо! Талон в електронну чергу повинен брати покупець або продавець, безпосередньо сторона угоди.
 4. В зазначений час прибути покупцю та продавцю з автомобілем у вибраний Сервісний центр. З собою мати оригінали наступних документів:
  • Паспорт;
  • Ідентифікаційний код;
  • Свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.
   * По номеру талона або по прізвищу Вас викличуть до адміністратора. Якщо покупець або продавець діє по дорученню, обов’язково потрібне нотаріальне доручення, яке заберуть в Сервісному центрі.
 5. Адміністратор робить перевірки по власнику транспортного засобу та по самому авто, формує договори та заяву на ім’я покупця.
 6. З цією заявою, свідоцтвом про реєстрацію та автомобілем, потрібно пройти експертизу у експертів-криміналістів. Експерти звіряють відповідність номерів агрегатів та їх документів відносно даного автомобіля та документів, що перебувають в обігу.
 7. Після цього слід повернутися до адміністратора та підписати договори та розрахуватись з продавцем.
 8. Після розрахунку та отримання продавцем екземпляра договору, він може бути вільним, а покупець очікує видачу номерів та свідоцтва про реєстрацію на своє ім’я.
 9. Вітаємо! Ви власник вашого нового члена сім’ї 🙂

Замовляючи послугу підбору авто в CarHunt, Вам не доведеться самостійно проходити через весь цей довгий процес переоформлення. Наші експерти знають тонкості та нюанси при переоформленні транспортних засобів, що дозволяє нам надати якісний та оперативний супровід угоди купівлі-продажу та зекономити Ваш час та нерви.

Car Hunt – Автопідбір в Києві
вул. Новокостянтинівська 3
м. Київ 4080
+38(098) 555 06 77