Поширені запитання

Окрім оплати за послугу підбір авто, потрібні кошти для переоформлення авто в сервісному центрі МВС. Окремо оплачується вартість діагностики СТО і полісу обов’язкового страхування ОСЦПВ.

Ми гарантуємо достовірність інформації зібраної по автомобілю. На авто з пробігом гарантія не надається.

Залежно від продавця знижка може становити до 10%. Нормальний торг – 3-5% від вартості авто.

Пошук займає від 1 дня і до знайденого варіанту. В середньому автопідбір триває 2-3 тижні. 

Комплексна діагностика авто перед покупкою включає перевірку по базах, історію автомобіля, збір максимуму інформації. Після цього – виїзна перевірка авто, кузов, лакофарбове покриття, салон, двигун, техніка, електроніка – все, що можна перевірити по авто без СТО.Заключний етап перевірки, діагностика на сервісі, як правило офіційному або профільному, по конкретній марці.

Рекомендовані перевірки на СТО:

  • діагностика ходової частини;
  • пошук масляних підтікань;
  • комп’ютерна діагностика дилерським обладнанням.

Можна замовити додаткові перевірки (ендоскоп, компресія і тд) при виникненні підозр на огляді (сторонні шуми, вібрації) або при наявності заводських проблем (задирки в циліндрах, розтягнення ланцюга).

Ми допоможемо Вам із оформленням автострахування:

ОСЦПВ: при оформленні підібраного авто можна розрахувати вартість і оформити договір онлайн.

КАСКО: потрібно вказати скільки водій буде керувати автомобілем та стаж водія. Оформити договір страхування можна при оформленні документів в СЦ або після неї.

Електронний поліс Автоцивілки – це поліс ОСЦПВ в електронному вигляді, який має аналогічну юридичну силу, як і паперовий варіант страхування. Перевірити дійсність поліса після покупки можна на офіційному сайті МТСБУ.

Франшиза – це частина збитку, яка не відшкодовується страховиком згідно з договором страхування.

Так, поліс Автоцивілки поширюється на всіх водіїв на вашому авто, які керують ним на законних підставах.

ДГО – добровільне страхування цивільної відповідальності, яке дає можливість збільшити ліміт страхової виплати за обов’язковим полісом ОСЦПВ. Відповідно до Закону України, за лімітами ОСАГО передбачено 130 тис. грн на майно і 260 тис. грн на життя і здоров’я. Суми не завжди вистачає для покриття витрат. ДГО допомагає розширити ліміт і повністю убезпечити бюджет від непередбачених витрат при ДТП.