СТО "DOCCAR"

СТО “Doccar” оснащено новим діагностичним і ремонтним обладнанням, що дозволяє виконати ремонт будь-якої складності. Ми об’єднали професійних майстрів в єдину команду, яка прекрасно справляється з основним завданням “Doccar” – бути надійним партнером для наших клієнтів в питаннях технічного обслуговування та ремонту авто.

В автосервісі працюють досвідчені та відповідальні майстри
Всі прекрасно розуміють, що основу успіху автосервісу складають співробітники, які там працюють. За роки існування ми виростили команду професіоналів, яка постійно вдосконалює свою майстерність.
Можна сміливо сказати, що ми розвиваємося разом з виробниками автомобілів: отримуємо досвід і оновлюємо обладнання. У нас команда професіоналів, які відповідально ставляться до справи, знають всі нюанси автомобілів і мають великий і успішний досвід ремонту в різних ситуаціях.

Наші співробітники не тільки допоможуть Вам з питань ремонту та обслуговування, а й по підбору/замовленню запчастин і витратних матеріалів. Якість використаних деталей і матеріалів – це запорука безпеки та комфорту.

Автосервіс Doccar заробив хорошу репутацію у власників автомобілів. І для нас це важливо, тому що дає нам можливість працювати, а Вам швидко вирішувати виниклі проблеми. Робота, яка зроблена з почуттям відповідальності, дає завжди відмінний результат і додає позитивної енергії Вашому авто.

Це все стало можливим завдяки величезному досвіду, якості обслуговування та високому рівню клієнтського сервісу. Персонал Doccar знає ціну словам.

Клієнтам Car Hunt діє знижка від 10% на послуги автосервісу Doccar на постійній основі. досить пред’явити картку Car Hunt Family.💪🏻

Наша команда може з впевненістю рекомендувати СТО Doccar!