Підбір Volkswagen Jetta для Віталія

Коли клієнт впевнений в виборі!👍
Віталій звернувся з конкретним запитом Volkswagen Jetta, 7-го покоління, яка в Україні офіційно не продається. Головною вимогою Віталія була комплектація – ніяких голих “барабанів”, тільки SEL або R-Line. Від себе ми додали: ОБОВ’ЯЗКОВО ціла безпека та силова структура кузова, ну і звичайно без “поплавців” та почали пошук.🔎
З приблизно 30ти пропозицій Jetta VII, по комплектації нам підходило 8 варіантів, 4 з яких після поверхневої перевірки виявились “TOTALами” ще тими, навіть нема сенсу перевіряти, 2 варіанти були втоплені. Ще один відпав на етапі перевірки історії – за півтора року 3 ДТП.🙈 Один варіант виявився потенційно непоганим після дистанційних перевірок – їдемо дивитись. Після огляду занесли в рубрику – як мінімальні пошкодження зіпсувати “кривим” ремонтом.

Шукаємо далі.
І тут як ми любимо без реклами та оголошень, по своїм каналам нам пропонують Jetta після відновлення з мінімальними пошкодженнями, цілою безпекою та ще без реєстрації. 🏎Швиденько перевірили по VINу та за годину були вже на СТО, де закінчували видачу авто продавцю після відновлення. Оглянувши автомобіль та якість ремонту, “не відходячи від каси” підняли авто на підйомнику, продіагностували, поторгувались та домовились про купівлю, після усунення невеликих огріхів на які ми вказали і які зразу усунули.
На наступний день, допомогли продавцю з сертифікацією та першою постановкою на облік – було умовою гарного торгу та переоформили на Віталія, який ледь встиг повернутись з міні відпустки, що не захотів фотографуватися – “я не готувався”.

Віталій в легкому шоці та гарному настрої, отримав Volkswagen Jetta R-Line:
✅ ціла безпека та силова структура
✅ мінімальні пошкодження
✅ класна комплектація
✅ невеликий пробіг
✅ супер ціна
✖️ один ключ
✖️ одна гума
✖️ потрібна хімчистка

Вітаємо з гарною покупкою🥳
А ми задоволені результатом😊

Car Hunt – Автопідбір в Києві
вул. Новокостянтинівська 3
м. Київ 4080
+38(098) 555 06 77